NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO TAJNIKA UDRUŽENJA OBRTNIKA OPATIJA 20 studenoga, 2023

Radno mjesto: Tajnik Udruženja obrtnika Opatija, Matulji, Lovran i Mošćenička Draga (m/ž), 1 izvršitelj na

                          neodređeno vrijeme s probnim rokom od tri (3) mjeseca

Mjesto rada: Opatija

Uvjeti

  • VSS – fakultet ekonomskog ili društvenog usmjerenja
  • Minimalno 5 godine radnog iskustva na sličnim poslovima
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Napredno poznavanje MS programskih paketa
  • Vozačka dozvola B kategorije

Opis posla

  • Razvoj novih koncepata i strategija, mjera i aktivnosti za izvršavanje zadataka  komorskog sustava propisanih Zakonom o obrtu, Statutom HOK-e, Statutom POK-e, Statutom Udruženja obrtnika Opatija
  • Planiranje, vođenje i koordinacija svih poslova te razvoj novih poslova
  • Organizacija rada u udruženju obrtnika
  • Stalna stručna komunikacija unutar jedinstvenog komorskog sustava prvenstveno s područnom komorom i udruženjima obrtnika, po potrebi s HOK-om te izvan sustava s tijelima lokalne samouprave i poduzetničkom infrastrukturom
  • Samostalnost u radu u skladu sa odlukama tijela HOK-e, POK-e i udruženja obrtnika
  • Donošenje odluka o složenim stručnim pitanjima
  • Odgovornost za zakonitost rada i provođenja odluka tijela HOK-e, POK-e i udruženja obrtnika
  • Odgovornost za pravilno i potpuno izvršavanje zadataka
  • Odgovornost za materijalno-financijsko poslovanje i osiguravanje provedbe financijskog proračuna
  • Drugi poslovi po nalogu tijela Udruženja obrtnika i Predsjednika Udruženja

Kompetencije

  • Visoko razvijene organizacijske, komunikacijske i prezentacijske vještine
  • Inovativnost i timski rad
  • Sposobnost aktivnog slušanja i jasnog prenošenja informacija
  • Točnost i analitičnost u obavljanju radnih zadataka
  • Profesionalnost i povjerljivost

Selekcijski postupak: razgovor s kandidatima

Natječaj je otvoren do 30.studenog 2023. godine.

Prijave sa životopisom i dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja dostaviti na e-mail adresu: [email protected]